Pogoda dla Pomorza - Meteo24


 
Opis prognozy
Noc 20.03.2019

Natomiast w ciągu nocy i o poranku na Pomorzu i Wybrzeżu na ogół będzie dość pogodnie i bez opadów oraz lokalnie utrzyma się małe i umiarkowane zachmurzenie. Poza tym niewykluczone są liczne marznące mgły lub zamglenia. Temperatura powietrza wyniesie od -1°C do +1°C. Wiatr będzie słaby ze zmiennych kierunków z przewagą wiejący od północnego-zachodu i południowego-zachodu. Ciśnienie atmosferyczne nadal będzie rosnąć i o północy na poziomie morza wskaże 1026 hPa.

Dzień 20.03.2019

Z kolei przed południem oraz w ciągu dnia i wieczorem na Pomorzu i Wybrzeżu będzie również będzie dość pogodnie oraz lokalnie pojawi się duże zachmurzenie. Poza tym nad samym morzem niewykluczone będą między innymi przelotne opady deszczu lub mżawki. Na pozostałym obszarze powinno być bez opadów. W dodatku niewykluczone są też liczne mgły lub zamglenia. Temperatura powietrza wyniesie od +9°C do +15°C. Wiatr będzie słaby oraz umiarkowany i dość silny z południowego-zachodu. Ciśnienie atmosferyczne zacznie się wahać i w południe na poziomie morza wskaże 1030 hPa.


Aktualne ostrzeżenia

Z upływem godzin na Pomorzu i Wybrzeżu będą rozwijać się liczne mgły lub zamglenia, które miejscami ograniczą widzialność do 200 metrów lub poniżej. W dodatku mogą one powodować szadź - ( Ostrzeżenie ważne jest od godziny 18:00 dnia 19.03.2019 do godziny 18:00 dnia 20.03.2019 ) - ( Możliwa Będzie Aktualizacja Ostrzeżenia!! )


prognozę wydał: Mariusz Jasłowski